Antykowanie skóry – CraftPoint

Antykowanie skóry – CraftPoint

Kaletnictwo to dziedzina rzemiosła, która jest stosunkowo starą, lecz piękną dziedziną. W dzisiejszych czasach, gdzie technologia ciągle pcha wszystkich do przodu oferując coraz to nowe rozwiązania często przywołuje się wspomnieniami starsze, pięknie wykończone elementy tęskniąc za ich klasycznym wyglądem. Kaletnictwo, które od setek lat produkuje skórzane wyroby ma sentyment do takich wyrobów, a wielu fanów tego rzemiosła jest również pasjonatami właśnie takiego wyglądu ich skór. Aby uzyskać tak niesamowicie szlachetny barwy swoich wyrobów poleca się używać specjalnej metody ich antykowania. Służą do tego specjalne środki dostępne na sklepie internetowym Craftpoint. Postarzałe efekty wizualne jakie można osiągnąć po wprawnym nałożeniu preparatu na skórę wyglądają niezwykle oryginalnie i klasycznie – tak jakby sama skóra pierwotnie się tak prezentowała! Takie środki poleca się do aplikacji na wyroby z skóry bydlęcej garbowanej roślinnie.

 

Najczęściej metodę tą wykorzystuje się podczas wykonywania kabur, pochew, ale również portfeli, pasków czy toreb. Wszystko zależy od preferencji…

 

Sprawdź: antykowanie skóry – CraftPoint

 

 

Jakie preparaty wybrać?

Aby nie zniszczyć powierzchni pięknej skóry bydlęcej poleca się wybierać najwyższej jakości środki, które zadbają o nią jak żadne inne. Do takiej renomowanej firmy zalicza się firmę Fiebing’s, która posiada w swoim asortymencie właśnie takie środki do antykowania. Zapewniają nie tylko klasyczny, starodawny wygląd, ale równocześnie zabezpiecza ją dodatkowo przed przetarciami. Naturalne fragmenty tłoczenia są niezwykle interesujące i bardzo przykuwają uwagę odbiorców. To wszystko stoi za sprawą 120-letniego doświadczenia tej amerykańskiej firmy, która znajduje się na najwyższych miejscach rankingowych na całym świecie.

 

Podsumowanie

Właśnie takie środki do antykowania marki Fiebing’s są dostępne na sklepie internetowym Craftpoint, który zdecydowanie dba o jakość produktów, które rozprowadza. Różne kolorystyk i odcienie sprawiają, że każdy fan kaletnictwa znajdzie coś dla siebie.