Balony ślubne

Balony ślubne

Odpowiedni wystrój sali bankietowej pozwala stworzyć niepowtarzalny nastrój  i klimat w czasie przyjęcia weselnego. Wiele ciekawych inspiracji znaleźć można na stronach i portalach społecznościowych, w kobiecych czasopismach oraz w katalogach ślubnych.

   Warto postawić na modne dodatki i oryginalne gadżety. W ostatnim czasie hitem są balony ślubne. Wiele par decyduje się na taką dekorację, gdyż koszt balonów jest bardzo niski. Za sto sztuk balonów należy zapłacić jedynie kilkadziesiąt złotych. Doskonale gdy balony napełnione są helem, gdyż dzięki niemu unoszą się one pod sufitem nawet kilkadziesiąt godzin.

    Producenci tego typu akcesoriów posiadają bardzo bogatą ofertę balonów w różnych, nietypowych kolorach oraz w wielu dowolnych rozmiarach i kształtach. Na salach weselnych spotkać można najczęściej balony w kolorze bieli, pudrowego różu, błękitu, w kolorze wrzosowym czy w odcieniu srebra bądź złota.

   Zazwyczaj dostępna jest także dodatkowa usługa umieszczenia dowolnego napisu na balonach, na przykład imion państwa młodych, daty ślubu czy innych, zabawnych i oryginalnych haseł. Balony z napisem zwykle trzeba zamówić z wyprzedzeniem, ponieważ czas oczekiwania na realizację zamówienia wynosi zwykle kilka dni. Cena tego typu balonów ślubnych jest przez to oczywiście nieco wyższa, gdyż personalizacja to koszt od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych.

    Dobrą alternatywą dla tradycyjnych balonów są również papierowe lampiony, które prezentują się równie elegancko a zarazem bardzo nowocześnie.