DBK Fleet Management – cała flota pod kontrolą przedsiębiorcy

Każdy przedsiębiorca posiadający na własność flotę samochodów wie ile jest z nimi ,,zachodu”. Utrzymanie dobrej kondycji finansowej swojej firmy przy ciągle zmieniających się warunkach bywa niezwykle trudne. Zmiany w prawie, ciągle windujące ceny paliw czy też troska o naprawy i przeglądy techniczne może przyprawić o ból głowy nawet najbardziej wytrzymałego zarządcę. Jednak w dzisiejszych czasach, gdzie technologia ciągle się rozwija można skusić się na udogodnienia, które z pewnością pomogą w zarządzaniu branżą TSL – takim rozwiązaniem jest telematyka DBK Fleet Management.

 

DBK Fleet Management – co takiego oferuje?

DBK Fleet Management to autorski projekt wspomagający zarządzanie każdego samochodu ciężarowego znajdującego się w flocie. Dzięki temu rozwiązaniu analitycznego przedsiębiorca może zredukować ryzyko przestojów, które mogą wpłynąć nie tylko negatywnie na jego finanse, ale także renomę na rynku. Wraz z systemem DBK Fleet Management można mieć stałą kontrolę nad zleceniami i swoimi samochodami. Do największych atutów systemu należy:

Stała lokalizacja samochodu ciężarowego – mowa tutaj nie tylko o lokalizacji w trasie, ale również terminach przeglądów technicznych i wskaźnikach jazdy kierowców. W razie kradzieży system DBK Fleet Management wykryje obecne położenie samochodu ciężarowego przez co pozwoli on na odzyskanie samochodu i ukaranie sprawcy. Ponadto w przypadku ciągłych zleceń można zapomnieć o przeglądach technicznych samochodów ryzykując ogromne kary – z DBK Fleet Management nic podobnego się nie stanie! Posiada on kompleksową analizę terminów każdego samochodu informując o jego kondycji przez co przedsiębiorca nigdy nie zapomni skontrolować go na czas!

 

-Ekonomia jazdy – kolejną zaletą jest kompleksowa analiza spalania na każdym fragmencie jezdni. Dzięki temu przedsiębiorca jest w stanie ocenić jakość jazdy kierowcy i ewentualnie zmobilizować go do bardziej ekonomicznej jazdy. Ceny paliw są zadziwiająco wysokie – biorąc pod uwagę setki tysięcy kilometrów jakie wykonują samochody ciężarowe, oszczędność nawet dziesiątych ułamków litra na 100km będzie w większej perspektywie bardzo korzystne.

 

-Wygoda – DBK Fleet Management jest dostępny również w aplikacji mobilnej na IOS oraz Android. Dzięki temu te wszystkie możliwości mogą być dostępne na panelu swojego telefonu co umożliwi regularną kontrole swojej floty bez wychodzenia z domu!

 

 

Podsumowanie

Autorski projekt DBK Fleet Management z pewnością przyczyni się do poprawny mobilności i efektywności każdej firmy branży TSL! Mniej problemów i większe możliwości w jednym.