Naturalna metoda clip in

Naturalna metoda clip in

Włosy doczepiane metodą clip in są jednym z bezpieczniejszych sposobów zagęszczania i przedłużania włosów. Nie są do tego potrzebne specjalne preparaty, wysoka temperatura czy profesjonalny sprzęt. Za pomocą tego rodzaju włosów każda kobieta może całkowicie zmienić swój wizerunek, bez wydawania dużej ilości pieniędzy w salonie fryzjerskim.

Decydując się na przedłużanie włosów, rodzi się wiele obaw o późniejszy stan naturalnych włosów. W zależności od wybranego zabiegu, w którym potrzebna jest wysoka temperatura może on bardzo osłabić włosy, obciążyć i rozdwoić końcówki. Dodatkowo takie sytuacje mogą mieć częściej miejsce, jeżeli taki zabieg przeprowadzi osoba niedoświadczona.

Zobacz również: Naturalne włosy clip in od Cameron Hair

Włosy flip in składają się z pasma naturalnych bądź syntetycznych włosów, które na końcu posiadają klips. To dzięki niemu nasze naturalne włosy można połączyć z doczepionym pasmem. Dzięki temu można przedłużyć włosy samodzielnie, warto jednak pamiętać, żeby parę razy poćwiczyć aby uzyskać jak najlepszy efekt, chociażby na włosach mamy, siostry albo najlepszej przyjaciółki. Naturalne włosy clip in można znaleźć w sklepach z artykułami dla fryzjerów. Ceny takiego zestawu mogą się wahać od 140 do 270 zł w zależności od gramatury i pochodzenia. Czy włosy doczepiane niszczą nasze włosy? Lekkie klipsy nadmiernie ich nie obciążają.

Włosy Flip In

Włosy flip in może stosować każda kobieta, czy to z cienkimi włosami, delikatnymi lub łamliwymi. Na takie przedłużanie może się zdecydować nawet posiadaczka krótkich włosów. Warto jednak pamiętać, aby naturalne włosy miały taką długość, żeby zakryły miejsca połączenia klipsów. Gdy będą za krótkie, efekt przedłużania nie będzie wyglądał za naturalnie. Dodatkowo metoda clip in nie jest trwała. Powinno się je zdejmować przed snem bądź upinać w lekki warkocz.

Główną rolę pełni tutaj nasza pielęgnacja, dzięki niej mogą być one użytkowane nawet i kilka – kilkanaście miesięcy. Używajmy szamponów pochodzenia naturalnego, nawilżających lub wygładzających. Warto je wzmacniać lekką odżywką lub jedwabiem,  który wygładza włosy i nadaje blask.