Prowadnice meblowe każdej sprawnej szuflady

Prowadnice meblowe każdej sprawnej szuflady

Szuflady to elementy meblowe, które używane są non stop. Bardzo często nawet podczas poszukiwań pewnych przedmiotów sięga się do szuflad w celu ich znalezienia. Aby dostać się do ich środka należy jedynie pociągnąć, za klamkę bądź w nowszych modelach nacisnąć na powierzchnię szuflady i wuala – otwiera się. Jednak otwarcie szuflady jest możliwe dzięki prowadnicy meblowej, która napędza całą konstrukcję będąc niezbędną pomocą, którą można porównać do torów kolejowych dla pociągów.

 

Prowadnica meblowa z pełnym wysuwem – krok ponad korpus

Prowadnice meblowe z pełnym wysuwem to bardzo ciekawy typ prowadnicy meblowej, który potrafi zaskoczyć. Na rynku dostępnych jest wiele modeli, które zdecydowanie różnią się od siebie budową, jednak ten jest oryginalny i bardzo ciekawy. Dzięki takiej prowadnicy osoba korzystająca z szuflady i poszukująca pożądanego przedmiotu może zdobyć go jeszcze szybciej i jeszcze wygodniej. Taka prowadnica, gdy zostanie dobrze zamontowana pozwala na wyciągnięcie szuflady poza korpus mebla przez co całe jej wnętrze może zostać uwidocznione przez daną osobę. Jest to niezwykle przydatne przy czynnościach związanych z pracą i obowiązkami. W miejscach pracy występują bardzo głębokie szuflady co z jednej strony pozwala na dobre zagospodarowanie wolnej przestrzeni. Jednak z drugiej może być niewygodne do korzystania – wyciagnięcie tylnych przedmiotów z szuflad może graniczyć z cudem ale… Przy klasycznej prowadnicy! Prowadnica z pełnym wysuwem zamontowana w takich szufladach, że zarówno zagospodarowanie przestrzeni jak i wygoda pracy będzie za wysokim poziomie!

Sprawdź: Prowadnice do szuflad z pełnym wysuwem

Prowadnica z pełnym wysuwem to funkcjonalna prowadnica. Rozróżniamy rodzaje prowadnic takie jak prowadnice kulkowe i rolkowe. Te pierwsze powinny być zastosowane do masywnych szuflad posiadających w sobie spore ilości różnego rodzaju materiału. Są stalowe więc ich udźwig może przekraczać nawet 50 kilogramów przez co są wykorzystywane do przechowywania ciężkim papierów bądź innych ciężkim akcesoriów. Te drugie prowadnice są lżejsze, zbudowane często z plastiku bądź tworzyw sztucznych przez co są mniej wytrzymałe, ale za to tańsze i łatwiejsze w montażu.

 

Podsumowanie

Firma Furnica wie, jak szybkie i sprawne korzystanie z szuflad może ułatwić codzienne funkcjonowanie w pracy. Wytrzymałe prowadnice z ciekawymi funkcjami dodatkowymi są cenione przez klientów. Powinni oni tylko martwic się o ich dobry montaż wykonany przez fachowca, bądź osobę, która po prostu się na tym zna, a będą mogli cieszyć się ich efektem na długi czas.