Rejs statkiem po rzece

Rejs statkiem po rzece

Rejsy statkiem są ciekawą formą spędzenia wolnego czasu. W dzisiejszych czasach statki są bardzo dobrze wyposażone i w ich ofercie znajdują się nie tylko napoje czy przekąski, ale również specjalistyczne pokazy artystyczne i inne udogodnienia. Dlatego rejs statkiem może być idealną formą na zorganizowanie własnego eventu i zaproszenie na niego swoich gości. Rejs pozwala na połączenie wspólnego spędzenia czasu i zwiedzania miasta z nowej perspektywy.

 

Organizacja eventu na statku

Wiele osób coraz częściej decyduje się na organizację eventu na statku. Najczęściej są to urodziny, jednak bardzo często można również spotkać organizowane wieczory panieńskie, kawalerskie czy nawet imprezy firmowe. Ogólnie mówiąc nie ma żadnych sztywnych ram w tym fakcie. Firma boatparty jest w stanie zorganizować praktycznie każdy event na życzenie organizatora w największych miastach Polski. Jest doświadczona i dokładnie wie co należy zapewnić na każdym z nich. Do udogodnień rejsujących statków należą:

-DJ i klubowe światła –specjalnie dla fanów klubowej muzyki i szalonego tańca na parkiecie. Pokład imprezowy może być dostępny na życzenie każdego z gości! DJ z pewnością rozgrzeje go do czerwoności zachęcając wszystkich uczestników imprezy do wspólnej zabawy. W przypadku obecności najmniejszych gości może nimi zając się specjalny animator.

-Barman; co to za impreza bez procentów? Barman jest gotowy do wykonywania pysznych drinków na specjalne życzenie każdego z gości. Alkoholu z pewnością nie zabraknie – a to ogromny plus na takich imprezach jak wieczory panieńskie czy kawalerskie – przezorny zawsze ubezpieczony!

-Pokazy artystyczne; dla najbardziej wymagających są dostępne pokazy artystyczne dla podniesienia rangi wydarzenia. Jedną z nich może być pokaz sztuki barmańskiej flair, który jest bardzo widowiskowym przedsięwzięciem.

-Fotorelacja; wiele osób chce uwiecznić najpiękniejsze chwile z swojej imprezy. Na życzenie istnieje możliwość zamówienia fotorelacji, która w przyszłości je przypomni. Dodatkowo może zostać wykonany krótki filmik w jakości HD będący ciekawym dodatkiem.

 

Podsumowanie

Rejsy statkami po rzece dostępne są w wszystkich największych miastach Polski. Zaliczają się do nich między innymi Szczecin, Poznań, Wrocław, Katowice, Kraków, Warszawa czy też Bydgoszcz. Dlatego też każdy wybierając się na swój event do większego miasta może w swoim repertuarze wieczoru umieścić rejs statkiem – z pewnością goście będą zachwyceni.